Nasze sukcesy

 

Czwartek 23 marzec 2017

DWA PIERWSZE MIEJSCA DLA NASZYCH UCZNIÓW!

 

OGŁASZAMY, że: I miejsce w Rejonowym Etapie Wojewódzko- Metropolitalnym Konkursie Biblijnym wśród szkół podstawowych zajął Jerzy Adrjan z klasy 5, II miejsce uczeń klasy 6- Filip Pieper!! Serdecznie gratulujemy także katechecie- Ks. Michałowi Staniszewskiemu, który przygotował uczniów do udziału. Życzymy dalszych sukcesów!!! Nadmieniamy, że w kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła uczennica naszego Zespołu Szkół- Liceum Akademickiego- Rozalia Głombiowska!! Brawa!!

 

 

Czwartek 12 styczeń 2017

Wyróżnienie dla klasy 3 !!!

 

5 stycznia klasa 3a pod kierunkiem nauczyciela- Marka Czarnowskiego oraz wychowawczyń- Pani Katarzyny Podlaszewskiej i Pani Julity Konkel, brała udział w XV Puckich Spotkaniach Kolędniczych- Żelistrzewo 2017. Dzieci wśród kilkunastu zespołów zdobyły WYRÓŻNIENIE!!!! Bardzo gratulujemy!!!

 

 

Wtorek 19 kwiecień 2016

SUKCES!!! Jerzy Adrjan wyjeżdża do Warszawy na II etap!!!

 

Wielkie gratulacje dla naszego ucznia klasy IV Jerzego Adrjana !! Zakwalifikował się na kolejny etap Międzynarodowego Matematycznego konkursu PANGEA i w dniu 29 kwietnia podejmie kolejne wyzwanie w Warszawie z grupą najlepszych z całej Polski. Jerzyku!!! Trzymamy kciuki!!!

 

 

Czwartek 21 styczeń 2016

Pozytywny koncert SARSY

 

W najbliższy wtorek, 26 stycznia odbędzie się w Pucku koncert SARSY. Artystka zaśpiewa w hali MOKSiR Puck. Stanie się to możliwe dzięki uczennicom naszego Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku, które wygrały konkurs filmowy Eska TV nakręcając swoją wersję teledysku do piosenki SARSY.

 

 

 

 

Wtorek 30 wrzesień 2014

Żołnierze naszej niepodległości

 

Uczniowie Liceum - Ola i Adrian - został wyróżniony przez Instytut Pamięci Narodowej w konkursie \"Żołnierze naszej niepodległości\".

 

 Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA