Aktualności

 

Piątek 16 czerwiec 2017

Paint Ball klas trzecich :)

 

Klasy trzecie doskonale spędzały czas na wspólnych, integracyjnych zabawach w terenie. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni :)

 

 

Wtorek 13 czerwiec 2017

Egzamin na kartę rowerową za nami !

 

Uczniowie klasy 4 byli egzaminowani z jazdy na rowerze oraz ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Bardzo dziękujemy Panu Policjantowi za wnikliwy sprawdzian naszych umiejętności, cenne uwagi i okazaną pomoc. Zapraszamy do galerii zdjęć ;)

 

 

Poniedziałek 12 czerwiec 2017

Dzień Języków, czyli żywa konwersacja :)

 

5 czerwca w szkole "królowały" dwa języki- angielski i niemiecki. Uczniowie musieli się pochwalić swoimi umiejętnościami przed innymi klasami. Były prezentacje różnych państw, degustacja narodowych potraw oraz dostatecznie dużo atrakcji, które sprawiły, że poznaliśmy wiele ciekawostek dotyczących państw posługujących się wspomnianymi językami. Już najmłodsi wiedzą, że nie tylko w Niemczech urzędowym językiem jest język niemiecki. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

Sobota 10 czerwiec 2017

KARTA ROWEROWA !!!

 

Przypominamy, że 12 czerwca od godziny 8.30 odbywać się będzie egzamin na kartę rowerową dla uczniów klasy 4. Prosimy o punktualność :)

 

 

Sobota 10 czerwiec 2017

Dzień Dziecka na rowerach

 

Wszyscy uczniowie w klasie 5 mają karty rowerowe, zatem nie pozostało nic innego jak wybrać się w Dzień Dziecka na wycieczkę rowerową z wychowawcą. Kto nie miał swojego roweru mógł skorzystać ze szkolnych :) Pogoda "w kratkę", ale stroje były odpowiednie i cel osiągnięty!

 

 

Piątek 09 czerwiec 2017

Dzień Dziecka w ZOO :)

 

Dzień Dziecka spędziliśmy na wycieczce w ZOO.

 

 Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA