Aktualności

 

Poniedziałek 10 lipiec 2017

Rok szkolny 2016/17 pomyślnie zakończony !!!

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017! Teraz czas na bezpieczne wakacje!

 

 

Poniedziałek 10 lipiec 2017

Wycieczka klasy VI do Poznania

 

Klasa 6 wraz z wychowawcą zwiedzała Poznań. Jak było? wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że SUPER!!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

Piątek 30 czerwiec 2017

MUNDURKI SZKOLNE

 

Mundurki w Szkole Podstawowej Małe Morze im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Piątek 30 czerwiec 2017

RUNOWO 2017

 

Klasa 4 i 5 na wyjeździe w Runowie :)

 

 

Wtorek 20 czerwiec 2017

Bezpieczne wakacje!!!

 

Specjalnie zorganizowane spotkanie Policjantów z uczniami klasy pierwszej miało na celu przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci będą je stosować i przestrzegać tego o czym dowiedzieli się podczas tego spotkania. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas Pani i Panu policjantowi.

 

 

Sobota 17 czerwiec 2017

Rodzice- najważniejsi!!!

 

Z okazji Dnia Mamy i nadchodzącego Dnia Ojca, nasi najmłodsi uczniowie z klas 1-3 mieli okazję wspólnie spędzać czas ze swoimi Rodzicami na szkolnym festynie, który odbył się na dziedzińcu naszego gimnazjum. Były zabawy przy muzyce, konkursy prowadzone przez nauczycieli, udział całych Rodzin i rozwiązywanie zadań z Odysei Umysłu, indywidualne i grupowe występy dzieci, kiełbaski z grilla i słodki poczęstunek. Składamy najlepsze życzenia naszym drogim Rodzicom i cieszymy się, że tak chętnie braliście udział w organizowanych konkursach. Dzieciom sprawiliście dużo radości!!!

 

 Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA