Aktualności

 

 

 

 

 

 

 

Piątek 22 marzec 2019

Światowy Dzień Zespołu Downa pod hasłem "Niby różni, a jednak tacy sami"

 

W naszej szkole zagościł kolor! To nie pierwszy dzień wiosny miał na to wpływ, choć z pewnością świetnie pasował do naszego szczytnego celu. To również nie żaden pokaz mody tylko - Światowy Dzień Zespołu Downa. Zobaczcie jak świętowaliśmy :)

 

 

Piątek 22 marzec 2019

Nie taki diabeł straszny jak go malują - czyli KANGUR matematyczny i liczny udział naszych uczniów

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR po raz kolejny przyciągnął tłumy młodych matematyków do liczenia skomplikowanych działań. Uczniowie z klas 2-8 zmierzyli się z tym trudnym zadaniem. Na ich twarzach nie było jednak najmniejszego grymasu niezadowolenia, wręcz przeciwnie - sprawiało im to mnóstwo przyjemności! Wierzymy, że poszło im dobrze, a póki co trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki. Dziękujemy za zaangażowanie i liczny udział.

 

 

Czwartek 21 marzec 2019

Wiosna już za progiem. Spragnieni słońca, ciepła żegnamy Zimę i witamy Wiosnę.

 

Najmłodsi uczniowie ze szkoły oraz przedszkolaki z Przedszkola Małe Morze pożegnali dzisiaj zimę i przywitali wiosnę. Był kolorowy korowód, transparenty oraz Marzanny. Spaliliśmy kukły i mamy ogromną nadzieję, że skutecznie pożegnaliśmy zimę. Dodatkowo uczniowie z klasy 1 zasadzili bratki na szkolnym dziedzińcu. Zrobiło się wiosennie i kolorowo.

 

 Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA